Pro klienty EH Malina a.s.

Neúnosná situace, která nastala v souvislosti s insolvenčním řízením EH Malina a.s., poškozuje dobré jméno ostatních společností v oboru. A tak nám nezbývá než jednat.

Přečtěte si více o krocích, které podnikáme na Vaši ochranu. Dokončení Vaší fotovoltaické elektrárny nebo tepelného čerpadla je pro nás prioritou.

Nebojte se ozvat na e-mail pomahame@fotovolty.cz.

Pomůžeme Vám s řešením Vaší situace!

Náš cíl

Pomocnou ruku s montážemi jsme Holdingu nabízeli již v půlce minulého roku, k žádnému řešení situace ani po dlouhých jednáních ale nedošlo, naopak rostlo množství na nás se obracejících klientů Maliny s žádostí o pomoc.

Po důkladném zvážení jsme dali impuls ke vzniku konsorcia firem, kterým na dobrém jménu našeho oboru záleží, a společně přišli s realistickým, efektivním a férovým řešením pro všechny zúčastněné.

Konsorcium, které vedeme, se skládá z renomovaných společností z oboru fotovoltaiky a tepelných čerpadel, které využívá synergie mezi různými částmi dodavatelských řetězců a sdílení know-how k zajištění spolehlivého, férového a cenově přijatelného řešení. Na odkazech níže najdete představení členů Konsorcia a naši aktuální nabídku.

 

Konsorcium firem

 

fotovolty_logo_light
Schrack_logo
Opletal_logo
M-TEC_logo
Krajiczech_logo
ifTECH_logo

Naše motivace

Zapojení se do kauzy EH Malina a.s. není jen silný morální závazek, ale také příležitost projevit solidaritu s těmi, kdo byli podvedeni a poškozeni. Tato situace nás přiměla uvědomit si, že pasivita není řešení. Proto jsme se rozhodli aktivně postavit této výzvě a hledat takové řešení, které by přineslo užitek nejen nám, ale především dotčeným klientům EH Malina a.s.

I přes naše snahy a nabídky spolupráce společnosti EH Malina a.s. jsme nenalezli žádné uspokojivé východisko. Spojili jsme se tedy s dalšími seriózními firmami, kterým záleží na budoucnosti a věrohodnosti našeho odvětví a vytvořili konsorcium s cílem přinést efektivní a spravedlivé řešení pro všechny, kteří byli touto situací postiženi a především pomoci poškozeným klientům.

Naše jednání s právními experty, věřiteli a dalšími zúčastněnými subjekty nejsou vždy snadná, ale jsou naplněna nadějí a odhodláním vrátit poškozeným klientům jejich důstojnost a spravedlnost. Přidejte se i vy mezi spokojené zákazníky stejně jako jeden z poškozených, který mluví o své zkušenosti s řešením vzniklé situace ve videu.

Časová osa událostí a historie

Celá kauza trvá již poměrně dlouho. Pro větší přehlednost jsme sestavili časovou osu, která mapuje celý vývoj kauzy od samých počátků. Ty nejnovější body najdete zde, celou osu si pak můžete prohlédnout na separátní stránce, na niž se můžete prokliknout níže.

18. 06. 2024
Přihlášený věřitel Ing. Bohuslav Schandl, na základě opakovaných dotazů na EH Malina a po vyjádření SFŽP, zjistil, že EH Malina v jeho případě nepodal žádost o dotaci. Způsobenou škodu vyčísluje na 90 tis. Kč a upozorňuje na tuto skutečnost soud a další věřitele, kteří nic netušíc mohou mít stejný problém.

18. 06. 2024
Montujeme úsporu s.r.o. podalo odvolání proti vyloučení z věřitelského výboru včetně podrobného odůvodnění.

18. 06. 2024
BASL holding s.r.o. odůvodňuje odvolání proti vyloučení z věřitelského výboru.

Novinky v kauze EH Malina a.s.

Registrace na informativní webinář

Pro účast na dalším webináři se prosím zaregistrujte prostřednictvím tohoto formuláře. Následně pak obdržíte e-mail s odkazem na připojení a termínem konání. Na webináři si shrneme vývoj kauzy za poslední týden, možnost hlasování všech věřitelů a připravované reorganizační plány EH Malina a.s. Samozřejmě také bude dostatek prostoru, jako vždy, pro Vaše dotazy.

 

Dokončíme Vaši elektrárnu

Co získám, když moji zakázku převezmou fotovolty s.r.o.?

Jasnou a férovou komunikaci, žádné složité právnické formulace. Klientů si vážíme a podle toho se k nim chováme. Co se důvěryhodnosti našich slov týče, pročtěte si recenze našich klientů.

Důvěryhodnost

Pročtěte si naše recenze a co o nás říkají klienti, to je ten nejlepší argument, který můžeme poskytnout.

Kvalitní a prověřená technologie

Dodávka kvalitnější konfigurace FVE a TČ systémů. Pouze kvalitní, časem osvědčené komponenty renomovaných značek.

Klid

Zajistíme kompletní dodávku FVE / TČ včetně realizace na klíč — všechno, co lze, zařídíme za Vás.

Výhody spolupráce s fotovolty.cz

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky

4,9
Výborné
101 hodnocení

Postup pro zákazníky EH Malina a.s.

 • Vyplňte formulář na našich stránkách nebo nás oslovte jinak
 • Nabídka - Kontaktuje vás náš obchodní zástupce, který vám zodpoví všechny dotazy, zjistí stav rozpracovanosti vaší elektrárny a poskytne vám modelovou nabídku se všemi klíčovými dokumenty a čas si vše prostudovat
 • Technické šetření - Na základě vašeho dalšího zájmu se s naším obchodním zástupcem domluvíte na technickém šetření v místě realizace elektrárny zdarma
 • Pomůžeme vám ověřit platnost vašeho povolení od Distribuční společnosti a alokaci dotace NZÚ
 • Podpis smlouvy - Po schválení nabídky Vám zašleme návrh smlouvy a po odsouhlasení s vámi projdeme proces digitálního podpisu.
 • Termín realizace - Bude vás kontaktovat náš koordinátor staveb a společně naplánujete vhodný termín instalace panelů a technologie.
 • Realizace - Tímto pro vás skončila veškerá starost a zakázku přebírá náš tým, který zpracuje dokumentaci, zajistí instalaci FV panelů, zprovoznění technologie a zaškolí vás v používání elektrárny
 • Revize a První paralelní připojení „PPP“/”UTP” - Máme skoro hotovo! Máte nainstalovanou provozuschopnou elektrárnu. My zajistíme její revizi a s distribuční společností její kontrolu a povolení připojení do sítě.
 • Následně můžete elektrárnu začít využívat a my vám vystavíme fakturu.
 • Odeslání žádosti o dotace - My zkompletujeme veškerou potřebnou dokumentaci a odešleme ji na „NZÚ“ pro vyplacení dotací.
 • Obdržíte dotaci od „NZÚ“ v původní alokované výši

 

Kauza Malina v médiích


Kam dál?

 • Všechny praktické informace a dotazy se Vám budeme snažit přiblížit na stránce Novinky, a Často kladené dotazy, kde je budeme průběžně doplňovat a aktualizovat.
 • Plánujeme také pravidelné online webináře, kde zodpovídáme vaše dotazy a informujeme vás o aktuálním dění.
 • Zřídili jsme pro klienty EH Malina a.s. speciální e-mailovou schránku pomahame@fotovolty.cz a telefonní linku +420 222 262 221, kde nás můžete kontaktovat s jakýmikoliv dotazy.
 • Naši obchodní zástupci jsou vám k dispozici pro další technické diskuze a vypracování konkrétních nabídek, stačí jen vyplnit formulář a ozveme se Vám.
 • Uděláme maximum pro to, abychom se vám ozvali v co nejkratším možném čase. Zájem je aktuálně značný, prosíme tak o vaši trpělivost.

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.