Mobilní aplikace

Máte spoustu různých ovladačů a zařízení, o nichž pomalu ztrácíte přehled, kde vlastně všechny jsou? Nebojte, s novou fotovoltaickou elektrárnou žádné další ovladače nepřibydou. Celou FVE dokážete ovládat pouze s pomocí chytrého telefonu díky unikátní aplikaci.

Jednoduše – přímo z vašeho telefonu

Pro majitele střídače Solax power je mobilní aplikace Solax Cloud dostupná na všech operačních systémech Windows, Android a iOS. Skrze unikátní přístup tak uživatel získává komplexní monitoring a statistické výstupy o toku energie ve své nemovitosti. Na základě těchto údajů je pak optimalizace provozu vlastní FVE jednoduchá pro efektivní využití svého ekologického zdroje energie.

EXPORT CONTROL
mobile_app_home

Sledování v reálném čase

Díky aplikaci vidíte vše o provozu své elektrárny v každou denní dobu. Jakékoliv problémy nebo výpadky tak zjistíte včas díky okamžité odezvě.

Intuitivní ovládání

Ovládání aplikace je velice snadné. Vidíte všechna svoje zařízení, jejichž chod můžete libovolně nastavovat tak, jak zrovna potřebujete. 

grafik
alarm_list

Nižší náklady

Díky možnosti správy na dálku nemusíte volat technika či zákaznickou podporu, vše ohledně údržby a provozu můžete ihned vyřešit několika kliknutími.

Efektivně a přehledně

Pro optimální nastavení svojí FVE můžete dle libosti vyhledávat v kompletní historii chodu a statistických výstupech. Vše dokážete snadno dohledat a vyhodnotit.

graphing
smart_assistant

Snadná integrace

Pro ovládání svojí FVE nemusí sloužit jen váš telefon. Aplikaci můžete propojit s dalšími zařízeními, a to dokonce i s domácími chytrými asistenty. Stačí vám jen váš hlas, aplikace se automaticky o vše postará za vás.

Kontakty
Máte dotazy? Zajímá Vás více informací? Napište nám nebo zavolejte - kdykoliv.
address
Sídlo firmy Nad Kamínkou 1563, Zbraslav,
156 00 Praha 5
+420 720 111 111
address
Pobočka Morava Rostislavova 856/5, 796 01 Prostějov
+420 737 597 132
data
Identifikační údaje č.ú.: 5488385399/0800
IČO: 085 72 631
DIČ: CZ08572631

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.


INFO PRO KLIENTY
EH MALINA