Energetická nezávislost

Vlastní fotovoltaická elektrárna přispívá výrazným podílem ke zmírnění závislosti na externích subjektech a napomáhá nejen naší planetě, ale i šetří vaši peněženku. Pojďte se dozvědět, jakým způsobem vám dokáže FVE usnadnit život a jak se můžete stát energeticky soběstační.

Nezávislost & udržitelnost

Možnost pokrýt svůj odběr elektřiny bez nutnosti spoléhat se na externí služby je velkou výhodou vlastní fotovoltaické elektrárny. Solární energie se řadí mezi obnovitelné zdroje energie a je tedy skvělou volbou před fosilními zdroji, kterých je čím dál tím méně. Vlastnictvím solární elektrárny se podílíte na udržitelnějším životním stylu a přispíváte ke zlepšení životního prostředí.

Fotovolty - instalace v01.00_01_11_12.Still035

Výhody energetické soběstačnosti

Nezávislost na externích dodavatelích a schopnost řídit si tok energie dle vlastních potřeb a preferencí s sebou nese řadu výhod, nejen v oblasti ekologie a financí. Mezi další pozitiva vlastnictví solární elektrárny bychom bezesporu zařadili:

tools

Neinvazivní instalace

Instalace solárních panelů není vůbec třeba se obávat. Zásah do vaší nemovitosti není masivní – nic se nemusí složitě bourat či zásadně měnit dispozice nebo půdorys.

coins

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Investice do nemovitostí jsou jednou z nejlepších cest, jak zhodnocovat svoje finance. Solární elektrárna instantně navýší hodnotu budovy, na kterou bude instalována.

stonks

Podpora místní ekonomiky

Koupí svojí vlastní fotovoltaické elektrárny výrazně přispějete chodu ekonomiky, jakožto i servisem a správou. Přebytky energie je rovněž možno zpeněžit.

metr

Řešení na míru

Nemusíte se bát, celým procesem vás provedeme, všechno vám vysvětlíme a odborně vám poradíme. Prokonzultujeme s vámi vaše požadavky, navštívíme vaši nemovitost a na základě těchto dat pak vypracujeme elektrárnu přímo na míru, kterou vám nainstalujeme a postaráme se, aby vše fungovalo tak, jak má.

Finanční náklady & záruka

Obáváte se koupě z finančních důvodů? Nebojte se, pomůžeme a poradíme vám s výběrem vhodných produktů i jejich financováním. Sestavíme společně plán, který bude pro vás tou nejlepší cestou a pomůžeme se získáním dotace na svoji fotovoltaickou elektrárnu.

Fotovolty - instalace v01.00_00_06_23.Still007
Fotovolty - instalace v01.00_00_05_16.Still005

Zkušený partner

Naše společnost si zakládá na tom, abychom vám nabízeli jen to nejlepší, co je je dostupné na trhu. Dbáme na to, aby produkty byly vyrobeny pomocí nejinovativnějších technologií, ale hlavně aby byly spolehlivé a výkonné. V oblasti solární energetiky nejsme žádným nováčkem, těžíme z dlouhodobých zkušeností a odborných znalostí tak, abychom vám poskytli ten nejlepší servis po celou dobu spolupráce.

VÍCE O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Kdykoliv & kdekoliv

Díky snadnému ovládání elektrárny mobilní aplikací si můžete kdykoliv změnit nastavení dle potřeby. Jednoduše tak ovlivníte chod svojí FVE zcela pohodlně, aniž byste museli být nablízku. Přehledná aplikace také zaznamenává chod od samotného spuštění, takže máte k dispozici veškerá data a statistické výstupy pro optimalizaci provozu svojí elektrárny.

VÍCE O MOBILNÍ APLIKACI
telefon_appka_sc
Kontakty
Máte dotazy? Zajímá Vás více informací? Napište nám nebo zavolejte - kdykoliv.
address
Sídlo firmy Nad Kamínkou 1563, Zbraslav,
156 00 Praha 5
+420 720 111 111
address
Pobočka Morava Rostislavova 856/5, 796 01 Prostějov
+420 737 597 132
data
Identifikační údaje č.ú.: 5488385399/0800
IČO: 085 72 631
DIČ: CZ08572631

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.


INFO PRO KLIENTY
EH MALINA