Jsme hrdým členem Solární asociace

Naše firma je hrdým členem spolku Solární asociace. Celý náš tým je velmi zásadový a transparentní po celou dobu spolupráce pro oboustrannou spokojenost. Záleží nám na tom, abychom byli schopni neustále poskytovat jen ty nejkvalitnější produkty a zároveň se neustále posouvali dále kupředu v rámci celého fotovoltaického sektoru.

solarniasociace_logo_1

O spolku

Solární asociace je zastřešujícím spolkem pro oblast solární energetiky v České republice. Mezi hlavní kroky spolku bezpochyby patří reprezentace zájmů svých členů, informování a vzdělávání v oblasti fotovoltaiky, podíl na vývoji a výzkumu možných nových technologií a podpora členských společností zejména v rámci domácího trhu.

Důležitou podmínkou našeho členství ve spolku je striktní dodržování zásad, jež jsou sepsány v etalonu spolku. Na odkazu níže si můžete projít kompletní znění.

VÍCE O SOLÁRNÍ ASOCIACI VÍCE O ETALONU

Maximální přínos - pro vás

Náš tým pracuje na tom, aby vaše zkušenost s fotovoltaickou elektrárnou byla co nejlepší a abyste byli spokojeni nejen s celým průběhem naší spolupráce, ale i po ní. Díky podpisu etalonu spolku Solární asociace vám garantujeme, že řešení, které vám nabídneme, bude pro vás tou nejlepší volbou.

Neznamená to však, že výše možné dotace na vaši FVE bude ta nejvyšší možná. Je nepřeberné množství faktorů, které se promítají to výsledné částky, kterou vám stát může poskytnout. My se vždy zaměřujeme na to, abyste získali optimální řešení šité na míru vašim možnostem a podmínkám, což se mění s každým zákazníkem.

Fotovolty - instalace v01.00_00_26_10.Still018
STROPmedia-07274

Konstruktivní kritika

Naše společnost si zakládá na upřímnosti za všech okolností. Může se totiž stát, že po odborném šetření naším týmem vyplyne najevo, že fotovoltaická elektrárna přeci jen nakonec nebude vhodnou volbou právě pro vás, případně by vaše potenciální elektrárna neměla až tak významnou návratnost z dlouhodobého hlediska. Pokud by tato situace nastala, okamžitě vás o tom informujeme, abyste věděli přesně na čem jste. 

Může se také stát, že je váš objekt ve stavu, který není ideální pro instalaci fotovoltaických panelů, např. kvůli možnému přílišnému zatížení či způsobu ukotvení panelů. V takovém případě vás neprodleně upozorníme na danou skutečnost a doporučíme, jaké kroky podniknout, abyste v budoucnu mohli elektrárnu realizovat.

Realizace & součinnost

S každým zákazníkem jednáme vždy na rovinu. Informujeme vás o každém kroku, který plníme, a vy tak máte neustálý přehled o tom, v jaké fázi se zrovna nacházíme. Když od vás potřebujeme nějaké dokumenty či úkony, vždy vám dáme vědět dostatečně dlouho dopředu, abychom se domluvili na nejvhodnějším společném postupu.

Můžete se spolehnout, že před realizací i podpisem smlouvy provedeme u každého zákazníka šetření, abychom si ověřili stav vaší nemovitosti a místních podmínek, a mohli tak případně adekvátně upravit, co bude třeba - transparentně a flexibilně vám na míru.

STROPmedia-07263

Náklady & záruka

Vzhledem k vysokým pořizovacím nákladům na fotovoltaické elektrárny je zcela normální obávat se o výslednou částku. U nás ve fotovoltech chápeme, že se jedná o význačnou investici a jsme ochotni vám se vším poradit a pomoci vám ohledně všeho, otázky financí nevyjímaje. Ujišťujeme vás, že nikdy nevyžadujeme platbu celého díla předem a můžete se 100% spolehnout, že jakmile spolu uzavřeme smlouvu o dílo, cena v ní uvedená je po podpisu naprosto neměnná a zůstane přesně taková, jaká je. Žádné další poplatky, vyjma smlouvou zakotvených vícenákladů, vám nehrozí. Nikdy.

Každému našemu zákazníkovi poskytujeme záruční servis. Záruka se přitom nevztahuje pouze na námi odvedenou práci jakožto zhotovitele, ale i na vyřizování záruk, jež vám garantují výrobci nainstalovaných komponent.

Kontakty
Máte dotazy? Zajímá Vás více informací? Napište nám nebo zavolejte - kdykoliv.
address
Sídlo firmy Nad Kamínkou 1563, Zbraslav,
156 00 Praha 5
+420 720 111 111
address
Pobočka Morava Rostislavova 856/5, 796 01 Prostějov
+420 737 597 132
data
Identifikační údaje č.ú.: 5488385399/0800
IČO: 085 72 631
DIČ: CZ08572631

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.


INFO PRO KLIENTY
EH MALINA