Naše zásady

Naše firma si zakládá na zásadovosti a transparentním přístupu vždy a všude. Záleží nám na komfortu každého zákazníka a snažíme se, aby na obou stranách panovala spokojenost po celou dobu spolupráce.

Skvělý partner

Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi na českém trhu. Garantujeme vám, že námi nainstalovaná fotovoltaická elektrárna bude profesionálně provedena, vyřídíme za vás veškeré administrativní úkony a vyřídíme připojení elektrárny i celý dotační proces.

více než 4 000 instalací v ČR

nepřetržitý dohled zdarma

montáž střídače a baterií do 90 dnů

pojištění 20 milionů korun na škodu

Fotovolty - instalace v01.00_00_06_01.Still006

Odborné šetření

Záleží nám na tom, aby vaše fotovoltaická elektrárna byla vyvedena přesně podle vašich představ a možností. Proto jedním z prvních kroků, které spolu podnikneme, je odborné místní šetření. 

Náš specialista přijede za vámi a projdete spolu vaši nemovitost. Ukáže vám, kde by bylo nejlepší umístit jednotlivé komponenty, nafotí si potřebné prostory, pečlivě si zaznamená vaše požadavky, zhodnotí stav objektu a veškeré podklady pak předá našemu týmu projektantů. Ten vám na tomto základu navrhne to nejvhodnější řešení právě pro vás - na míru.

Hlavní principy

Mezi ty nejdůležitější body, kterých se držíme za všech okolností, od prvního kontaktu přes šetření až po předání vaší zbrusu nové FVE, a vy se tak můžete 100% spolehnout, že naše firma bude ctít, patří:

calculator

Jasné zhodnocení

Zevrubně vyhodnotíme stav vaší střechy včertně případného upozornění na možné vícenáklady, které budou potřeba pro instalaci vlastní FVE.

piggy_bank

Garance ceny

Při podpisu smlouvy se zavazujeme, že tato částka zůstane neměnná. Nemusíte se obávat žádných vícenákladů - co je psáno, to je dáno.

magnifying_glass

Podrobná analýza

Vaši celou domácnost detailně zanalyzujeme, včetně zjištění nejvhodnějšího umístění střídače, doporučení na základě mnohaletých zkušeností a výpočtu trasování kabelů.

Fotovolty - instalace v01.00_00_44_17.Still027

Záruky na fotovoltaický systém

Záruka je zahrnuta ve finální ceně. Nic neplatíte navíc, a to ani výjezd servisního technika.

Výkon panelů

25 let

Baterie 

10 let

Střídač

10 let

Mechanické části panelů

15 let

Ostatní komponenty

2 roky

Práce 

5 let

Dobíjecí stanice

3 roky

Unikátní technologie

Již několik let nabízíme produkty společnosti Solax Power kvůli jejich špičkovému provedení a pokročilé technologii. Mezi to nejlepší, co vám naše firma může nabídnout bezpochyby patří zejména střídače s technologií G4 či jejich unikátní All-in-One systém, který se skládá ze střídače, panelů a baterie, což umožňuje ukládání vygenerované energie i pro dobu, kdy solární panely zrovna neabsorbují sluneční záření.

solax_g4
solarniasociace_logo_1

Jsme členem Solární asociace

Je nám velkou ctí, že jsme součástí spolku Solární asociace, který vznikl zejména proto, aby podporoval sektor solární energetiky na českém trhu, upozorňoval na výhody obnovitelných zdrojů energie a podílel se na rozvoji a inovaci v technologii. Důležitou podmínkou našeho členství je pak ctění zásad uvedených v etalonu kvality spolku, jež jsme se zavázali dodržovat.

Kontakty
Máte dotazy? Zajímá Vás více informací? Napište nám nebo zavolejte - kdykoliv.
address
Sídlo firmy Nad Kamínkou 1563, Zbraslav,
156 00 Praha 5
+420 720 111 111
address
Pobočka Morava Rostislavova 856/5, 796 01 Prostějov
+420 737 597 132
data
Identifikační údaje č.ú.: 5488385399/0800
IČO: 085 72 631
DIČ: CZ08572631

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.


INFO PRO KLIENTY
EH MALINA