29. 04. 2024 — Jednání TnG-Air Servis s.r.o. je neetické

Společnost fotovolty předložila insolvenčnímu soudu jasné stanovisko, ve kterém odmítá spolupráci s TnG-Air Servis s.r.o.

Fotovolty odmítají spolupracovat se společností TnG-Air Servis s.r.o. na reorganizaci EH Malina a.s. kvůli jejímu nekalému obchodnímu jednání, které zahrnuje agresivní marketingové praktiky a lživá tvrzení, že jako jediná společnost může odkupovat pohledávky věřitelů. 

Zdůrazňujeme, že spolupráce s takovým partnerem je eticky i obchodně nepřijatelná, a navrhujeme odebrání přednostního práva EH Malina a.s. k sestavení plánu. Tato naše stanoviska jsme podložili, mimo jiné, zvukovými záznamy telefonátů obchodních zástupců společnosti TnG-Air Servis s.r.o. Informace obchodních zástupců TnG-Air Servis s.r.o. podávané zákazníkům naznačují systematický přístup společnosti k nekalým obchodním praktikám. Fotovolty doufají, že soud a věřitelé budou sdílet naše stanovisko a neumožní společnosti TnG-Air Servis s.r.o. vstup do procesu reorganizace.

 

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.