02. 05. 2024 — Soud prověřuje předání databáze zákazníků EH Malina a.s. společnosti TnG-Air Servis s.r.o.

Insolvenční soud prověřuje, zda a za jakých podmínek byla předána databáze zákazníků EH Malina a.s. společnosti TnG-Air Servis s.r.o..

Insolvenční soud prověřuje na základě jakého právního jednání EH Malina a.s. tuto databázi zákazníků společnosti TnG-Air Servis s.r.o. předala, za jakou případnou úplatu a zda k tomuto postupu měla společnost EH Malina a.s. předchozí souhlas insolvenčního správce.

Současně insolvenční soud vyzývá všechny věřitele, aby soudu písemně oznámili, zda byli kontaktováni společností TnG-Air Servis s.r.o. nebo společností fotovolty s.r.o. (kdo koho oslovil jako první) s nabídkou odkoupení jimi přihlášené pohledávky do insolvenčního řízení a za jakých podmínek se tak mělo případně stát.

 

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.