Konsorcium

Jsme stabilní a prozákaznicky orientované firmy, kterým jméno fotovoltaického průmyslu a osud tisíců klientů EH Malina a.s. není lhostejný. Přípravu návrhu reorganizace provádí renomovaná advokátní kancelář Opletal & Partners.

Konsorcium přináší novou naději pro všechny, kteří se ocitli v nepříjemné situaci s nedokončenými projekty fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel „na klíč“ po krachu společnosti EH Malina a.s. Toto konsorcium, tvořené renomovanými společnostmi z oboru, si klade za cíl dokončit všechny rozpracované i nerozpracované zakázky s maximálním zájmem o zachování kvality a spokojenosti všech klientů.

Profesionální přístup a rychlé řešení

Základem našeho přístupu je rychlost a profesionalita. Konsorcium nabízí klientům možnost rychlého dokončení zakázek, což je ideální pro ty, kteří jsou ohroženi na čerpání dotací nebo připojením k distribuční síti. Díky silnému zázemí a spolupráci s českými dodavateli garantujeme použití kvalitních materiálů a odbornou montáž dle nejnovějších standardů. Nabídka zahrnuje i administrativní podporu, od projektové dokumentace po dotace.

Záruky a servis

Zajišťujeme kompletní servis a záruky, které přesahují standardní nabídku v oboru. Na veškeré práce poskytujeme pětiletou záruku, stejně jako na všechny hlavní komponenty, jako jsou střídače a baterie, přičemž mechanické části panelů mají záruku až 15 let. Kromě toho garantujeme, že výkon panelů zůstane na 80 % původní hodnoty i po 25 letech provozu. Díky spolupráci s předními českými výrobci a distributory je zajištěna nejen vysoká kvalita, ale i rychlá dostupnost materiálů.

Členové

Prohlédněte si naše další sekce, kde najdete podrobné informace o každém členu našeho konsorcia. Díky transparentnosti a otevřenosti chceme poskytnout zájemcům co nejvíce informací, aby měli jistotu, že jejich projekty jsou v rukou skutečných odborníků. Každá společnost v konsorciu byla pečlivě vybrána na základě jejích předchozích úspěchů, odborných znalostí a kvality poskytovaných služeb.

fotovolty_logo

Naše společnost fotovolty s.r.o. je aktivní na trhu od roku 2019 s kořeny sahajícími až do roku 2015. Díky tisícům úspěšných instalací máme hlubokou zkušenost s celým procesem plánování, výstavby a administrativního zajištění fotovoltaických systémů. Naše filosofie spočívá ve víře v budoucnost obnovitelných zdrojů společně s důrazem na důvěru, otevřenou komunikaci a odpovědnost vůči našim zákazníkům i sobě samým.

ifTECH_logo

Ryze česká společnost ifTECH s.r.o. působí na trhu již 15 let. V průběhu tohoto období dodala společnost komponenty pro více než 20 000 instalací různých fotovoltaických systémů. Firemní filosofií je dodávat produkty předních, kvalitních a ověřených výrobců v oboru fotovoltaiky a poskytovat zákazníkům poprodejní podporu a servis na nejvyšší úrovni.

Opletal_logo

Zkušený a renomovaný advokát Mgr. Petr Opletal v minulosti zastupoval řadu dlužníků, u nichž došlo ke schválení (např. Manta Commodities SE, ENTITY s.r.o. nebo Hotel Karolina, s.r.o.) resp. následně i splnění reorganizačního plánu (např. insolvenční řízení BLAŽEK PRAHA a.s. či IMAGE CARE s.r.o.), či se angažoval ve významných insolvenčních řízeních jako zástupce hlavních věřitelů (např. ZOOT a.s., C2H Equity, a.s.).

Krajiczech_logo

Společnost KRAJICZECH s.r.o. byla založena v roce 2011. Od svého vzniku se zabývá výrobou a prodejem konstrukcí pro fotovoltaické elektrárny. Během svého působení na trhu, se stali lídrem v oblasti konstrukcí pro FVE. Drží se vysokých standardů kvality, etiky a společenské odpovědnosti. Snaží se být pružní a reagovat na aktuální požadavky všech svých zákazníků.

Schrack_logo

Schrack Technik spol. s r.o. je nejsilnější dceřinou společností skupiny Schrack Technik GmbH, která vznikla v roce 1991. Drží si přes 30 let silné postavení na českém trhu. Její střediska v Praze, Brně, Hradci Králové, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích zásobují více než 5 000 zákazníků po celé České republice. Tým kompetentních pracovníků poskytuje komplexní služby ve všech klíčových oblastech.

M-TEC_logo

M-TEC GmbH je rakouský výrobce tepelných čerpadel, který se může pyšnit více než 40 lety vlastního vývoje tepelných čerpadel a vlastního řidicího systému E-Smart. Tepelná čerpadla M-TEC jsou navržena pro rakouské (středoevropské) podnebí, mají nadstandardní účinnost i při nízkých teplotách a vysokou kvalitu zpracování. Skupina M-TEC působí vedle Rakouska, Švýcarska a Německa v dalších 13 evropských zemích a v roce 2022 vstoupila i na český trh jakožto M-TEC Energy Systems Czechia s.r.o.

Kontaktujte nás

Zajistěte si bezstarostnou realizaci vaší fotovoltaické elektrárny nebo tepelného čerpadla s naším týmem profesionálů. Pro více informací o tom, jak můžeme pomoci s vaší situací, využijte kontaktní formulář, zavolejte nám na speciální telefonní linku +420 222 262 221 nebo využijte e-mailovou schránku pomahame@fotovolty.cz.

Naše zákaznická podpora je připravena zodpovědět všechny Vaše dotazy a pomoci Vám se všemi potřebnými kroky k realizaci vaší zakázky. 

Věříme, že budete spokojeni a společně vyřešíme všechny potřebné detaily, na jejichž konci budete mít svoji vlastní FVE.

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.