Získali jsme ocenění od Mapy.cz

Společnost fotovolty s.r.o. se stala jednou z nejlépe hodnocených firem portálu Mapy.cz

S radostí oznamujeme, že fotovolty s.r.o. získaly prestižní ocenění „Odznak kvality“ od Mapy.cz za vynikající výsledky a reference zákazníků! Jsme velmi poctěni, že jsme tento odznak obdrželi, a rádi bychom vyjádřili naši upřímnou vděčnost všem našim zákazníkům, partnerům a podporovatelům, kteří výrazně přispěli k dosažení našeho úspěchu.

Oceneni_mapy

Za poslední rok jsme dokončili působivých 1100 instalací, které mnohým lidem i firmám pomohly využít sílu slunce k výrobě čisté a udržitelné energie. Tento úspěch je odrazem našeho poslání učinit planetu zelenější a přispět ke snížení nákladů na elektřinu. Každá zpětná vazba a pozitivní reference nás neustále motivují ke zlepšování našich služeb a snahy dodávat jen ta nejlepší solární řešení v oboru.

Děkujeme za vaši trvalou podporu a dál společně pracujme na zelenější a levnější budoucnosti!

ZPĚT NA BLOG

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.


INFO PRO KLIENTY
EH MALINA