Co je doma, to se počítá

Letitý moudrý výrok prošel již značnou zkouškou času, ale v dnešní době nabývá snad ještě většího významu, než kdykoliv předtím. Konkrétně u fotovoltaických elektráren se začíná čím dále, tím více ukozovat jeho pravdivost, a to hned z několika důvodů.

S fotovoltaickou elektrárnou na vaší střeše můžete produkovat vlastní čistou energii, kterou využijete přímo ve domácnosti. Vaše elektřina bude tak pocházet z obnovitelného zdroje, což významně přispívá k udržitelnosti životního prostředí a snižování emisí skleníkových plynů.

To ale zdaleka není všechno. Investování do fotovoltaiky umožňuje být energeticky nezávislý a snížit svou závislost na dodavatelích energie a pohyblivých cenách elektřiny. Momentálně se ukazuje, že se naneštěstí pomalu blíží doba, kdy může dojít k opětovnému zvýšení cen energií, a to zejména v důsledku odklonu Německa od jádra. Dalšími možnými faktory, které mohou vést ke zvýšení cen jsou snížení výroby energie z uhelných elektráren či postupný útlum těžby uhlí v České republice. I proto má výroba vlastní elektřiny značný vliv na váš rozpočet. S fotovoltaickou elektrárnou si můžete vytvořit další zdroj příjmu, protože případnou přebytečnou energii lze prodávat zpět do distribuční sítě, a získávat pak za ni finanční kompenzaci.

Rozhodnutí pořídit fotovoltaickou elektrárnu se tak stává moudrým krokem směrem k udržitelnosti a snížení nákladů na energie. A pokud hledáte spolehlivé odborníky, kteří vám mohou pomoci s touto významnou investicí, neváhejte se obrátit na náš tým expertů. Věřte, že mít vlastní fotovoltaický systém na střeše budovy přinese řadu výhod, které byste neměli podcenit. Více o energetické nezávislosti se dozvíte zde.

A co se týče spolehlivosti a odborného know-how, společnost fotovolty.cz je bezpochyby ideálním partnerem. Náš tým má dlouholeté zkušenosti v oblasti fotovoltaiky - jsme schopni provést zákazníka celým procesem od prvotního plánování a návrhu až po instalaci a údržbu solárního systému v provozu. Můžete se spolehnout na kvalitní a efektivní řešení, které je každému zákazníkovi individuálně navrženo dle možností, prostředků a požadavků.

Co se týče započetí procesu, na jehož konci je vlastní FVE, není lepšího času než právě teď. Zajistěte si svůj vlastní zdroj energie a staňte se součástí společenství, které se denně vydává blíže směrem ke zdravější a udržitelnější budoucnosti. Nezapomeňte, že to, co je doma, se počítá!

ZPĚT NA BLOG

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci získat slevu

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s nabídkou časově omezené slevy.


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.


Chci slevu