09. 04. 2024 — Podáno trestní oznámení na statutární orgán EHM a.s.

Vzhledem k nedávným krokům statutárního orgánu společnosti EHM a.s. bylo třeba jednat.

Zástupci fotovolty s.r.o. se domnívají, že činnost pana Ing. Lukáše Uhla, který zastupuje statutární orgán společnosti EHM a.s., a jeho managementu porušuje pravidla a omezení stanovená v insolvenčním řízení dlužníka EHM a.s. Statutární orgán překračuje své pravomoci, nerespektuje výzvy věřitelského výboru a ohrožuje návratnost pohledávek většiny věřitelů, čímž byla naplněna skutková podstata trestného činu. Jejich navržený způsob reorganizace spolu s podezřením, že chtějí zabránit získání informací o nakládání s majetkovou podstatou, vedlo společnost fotovolty s.r.o. k tomu, že se rozhodla informovat orgány činné v trestním řízení.

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.