08. 05. 2024 — Jak postupuje JUDr. Kubice v kauze EH Malina?

S odpovědí dostala podvedená klientka od svého právního zástupce i výpověď.


 Ing. Lahovská, jedna z podvedených klientek EH Malina, se obrátila na svého právní zástupce advokátní kanceláří JUDr. Kubiceho,  s otázkou ohledně postupů ve věřitelském výboru v rámci insolvenčního řízení proti EH Malina. Její dotazy byly motivovány obavami z kontroverzních kroků, které mohly být v rozporu se zájmy věřitelů. Avšak odpověď, kterou obdržela, ji zanechala zaraženou.

Přestože se obrátila na svého právního zástupce JUDr. Kubiceho, aby zjistila, zda není ve střetu zájmů, byla tato snaha doprovázena nejasností a obavami. Zvláště pak po zveřejnění tiskové zprávy advokáta Mgr. Cholenského, který informoval o odmítání prověření podezřelého hospodaření EH. Tato situace vyvolala obavy o integritu postavení právníka a byla doprovázena dalšími otázkami, jakými byly například podezření na střet zájmů ve spojitosti s jinou insolvenční věcí (viz např. zde

Reakce advokátní kanceláře na tyto obavy byla překvapivá a nečekaná. Spolu s odpovědí byla klientka konfrontována s vypovězením plné moci a ukončením právního zastoupení. Tento krok zanechal klientku v dezorientaci a s pocitem, že se stala obětí systému, který měl její zájmy chránit.

Tato situace zdůrazňuje důležitost transparentnosti a důvěry ve vztahu mezi klientem a jeho právním zástupcem. Klienti potřebují jistotu, že jejich právníci jednají v jejich nejlepším zájmu a že všechny jejich otázky budou zodpovězeny s respektem a profesionalitou.

 

V kauze EH Malina je možné cokoliv. 

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.