Komerční instalace

Naše firma nabízí fotovoltaické panely nejen pro domácnosti, ale i komerčním subjektům. Na velikosti budovy nezáleží, jsme schopni najít ideální komplexně fungující a spolehlivou solární elektrárnu na míru pro každého.

Úspora energie


Solární energie je ideálním nástrojem pro zvýšení energetické samostatnosti, a to i na menších budovách. FVE výrazně pomáhá snížit spotřebu energie, a to nejen v letních měsících.


Solární energie se výrazně promítne v úspoře provozních nákladů. Stačí si jen vybrat z naší nabídky, a vykročit tak směrem k energetické samostatnosti. Jak blízko se vydáte?

Proč my?


Jsme ten správný partner v oblasti FVE, jež vás provede všemi kroky k úspoře provozních nákladů. Nabízíme komplexní řešení – od administrativy přes instalaci až po hladký průběh spouštění.


Podrobně zanalyzujeme veškeré vaše potřeby a požadavky a následně doporučíme idelální řešení na míru. Servis a monitoring každého panelu je samozřejmostí, takže každou pohromu vyřešíme záhy.Řešení pro každého


Naše společnost si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízíme širokou škálu řešení bez ohledu na velikost budovy. Jsme připraveni vždy vám pomoci tak, aby vše bylo dle vašich potřeb a vizí. Náš odborný a zkušený tým si zakládá na tom, abyste byli spokojeni s celým průběhem - od objednávky až po implementaci či případný servis.

menší provozy

kavárny, kadeřnictví, maloobchody

řemeslné dílny

obuvnictví. truhlářství, zlatnictví

městské domy

kancelářské budovy, developerské komplexy

průmyslové areály

továrny, montovny, sklady, depa

chladírny a mrazírny

velkoobchody, cukrárny, restaurace

víceúčelové budovy

nákupní centra, bazény, hypermarkety

autosalony

showroomy, servisy, vrakoviště
Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.


INFO PRO KLIENTY
EH MALINA