05. 04. 2024 — Stvrzeno hlasování věřitelského výboru o svolání schůze věřitelů

Hlasování jsme vyhráli ve všech bodech, a to poměrem 5-1-1.

Dle předchozí dohody členů věřitelského výboru bylo dne 01. 04. 2024 vyvoláno hlasování per rollam ohledně podání návrhu na svolání schůze věřitelů, jejímž předmětem by bylo mj. odebrání přednostního práva dlužníkovi k sestavení reorganizačního plánu, úplné omezení dispozice dlužníka a případné navýšení odměny insolvenčního správce. Důvodem pro vyvolání tohoto hlasování byla nedůvěra některých členů věřitelského výboru ve schopnosti dlužníka (resp. jeho vedení) předložit řádný reorganizační plán, který by v souladu se zákonem a spravedlivě nabízel přihlášeným věřitelům uspokojení v co nejvyšší možné míře, které by bylo výhodnější než konkurs, a také názor věřitelského výboru, že všichni věřitelé mají mít možnost rozhodnout o tom, který subjekt má reorganizační plán přednostně předložit. Pro bylo celkem 5 hlasů, dále byl 1 hlas proti a jedno zdržení se.

Kontaktujte mě

Vyplňte, prosím, formulář níže. Je nutné vyplnit alespoň jméno, PSČ a e-mail nebo telefonní číslo.


Chci limitovanou nabídku

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje a obchodní zástupce vás brzy kontaktuje s limitovanou nabídkou. I vy můžete získat realizaci elektrárny do 30 dnů, jinak zdarma!


Technické šetření

Provedeme přibližně hodinové technické šetření ve vaší nemovitosti, na jehož základě vám připravíme nabídku šitou přímo na vaši střechu. Vše je nezávazné a nyní jako časově omezená nabídka zcela zdarma.