Instalace partou pana Kříže byla naprosto hladká a bezproblémová. Stejně jako předchozí jednání s obchodním zástupce ing. Šlikem. PG Vranov u Brna
Společnost Fotovolty mě byla doporučena (hlavně p. Tomáš Ibl), jakožto skvěle komunikující a fungující firma, což pro mě byl v této době fotovoltaického pelmelu dost zásadní a hlavní. Po poptávce následovala osobní návštěva s následnou nabídkou, po domluvení všeho potřebného to začalo klapat :-) Panely namontované 23.11.2022 a elektrárna byla spuštěná v plném provozu včetně vyřízené dotace 13.07.2023. Z mé zkušenosti mohu jenom doporučit, jak jednání s obchodním zástupcem, s partou na montáž panelů (profesionálně pracující dvojice Ukrajinců) i s partou na montáž samotné technologie. S každým, s kým jsem u Fotovoltů komunikoval, vždy vyřídil můj požadavek. Nejedná se o žádnou šmelinu, kterých je tady u nás žel hodně a ROZHODNĚ DOPORUČUJI.
Rád bych poděkoval firmě Fotovolty jmenovitě p.Šilhanovi za profesionální přístup, skvělou prozákaznickou komunikaci a vstřícnost. Vše co bylo slíbeno bylo i dodáno. Po úspěšném prvním projektu 2022-23 9,5kW+11kWh bat+WBox jsem šel s Fotovolty i do druhého 2023-24 11kW+11kWh bat+WBox a opět vše proběhlo v pořádku. Co se týká montáže panelů obě zkušenosti jsem měl pozitivní s mládenci z Ukrajiny. Co se týká elektroinstalace, měl jsem štěstní na sehranou dvojici Janák, Nováček. Víc takových firem!
S firmou Fotovolty jsme moc spokojeni. Tzv. "na klíč" nám realizovala FVE na RD velikosti 9.9 kWp, akumulátory 11,6 kWh. Věnoval se nám zkušený obchodník pan Štikar. Vše proběhlo v krátkém termínu dle osobní domluvy a podepsané smlouvy. Doporučujeme firmu i Vám...
Chci poděkovat touto cestou firmě Fotovolty za kompletní dodávku panelů od zpracování až po konečné dodělání sjednané zakázky. I když celé dílo bylo sjednané s jiným obchodním zástupcem, tak větší část a to tu nejhlavnější část musím vyjádřit velké poděkování panu Martinovi Vomáčkovi za velice kladný přístup k tomuto přebranému dílu, jelikož vím z vlastní zkušenosti, že to není jednoduché dodělávat rozdělané zakázky po někom druhém. Musím říci, že pan Vomáčka Martin se postavil k celé věci velice pozitivně a kladně jsme společně celé dílo dovedli do zdárného konce. Jsou to dva dny kdy jsme se nakonec setkali i osobně probrali veškeré náležitosti k dokončení celého díla a dnes bylo celé dílo uspěšně spečetěno i revizním technikem, který si vše pochvaloval za připravenost hlavního rozvaděče. Timto musím i opět vyjádřit velkou pochvalu panu Vomáčkovi, za nabídku a kompletní předělaní hlavního rozvaděče, čímž nedošlo k žádným komplikacím. Panu Vomáčkovi, i celé firmě fotovolty chci poděkovat a popřát plno spokojených zákazníku jako jsem i už já. DĚKUJI.
Zobrazit další recenze Přidejte první hodnocení